Dengi_vpered_Kiev

Performance Ballet

Performance Ballet, шоу-балет Киев, танцоры в Киеве  | Шоу-портал «MICROFON» Киев
Performance Ballet, шоу-балет Киев:

Performance Ballet - директор та хореограф балету Богдан Нагайчук.

 Молодий але перспективний  колектив амбіційних  танцівників, який перетворює кожний виступ у емоційне та найголовніше професійне шоу. У цьому глядачів переконує склад  професіоналів, які довели це в Канаді, Росії, Казахстані, США, Китаї, Німеччині та  Індії.

Основний склад балету - це 7  танцівників. При необхідності склад можливо збільшувати або зменшувати до бажаної кількості.  Кожний із них має вищу освіту по фаху хореографічного мистецтва, учасники телевізійних шоу та концертів, фестивалі, танцювальних вистав, майстер класів, корпоративних заходів.

Мобильный Телефон:
097 791 55 74 Богдан
Город:
Киев

Фотогалерея

Детальная информация

Performance Ballet, шоу-балет Киев, танцоры в Киеве

Назва Performance(у перекладі -  вистава, гра,спектакль, виконання, робота, дія)  з’явилась не просто так, так як ми хотіли у своєму балеті включити всі дані поняття, які підкріплюються підготовкою, технічним акторським та хореографічним виконанням і правильним менеджментом.

Послуги Performance Ballet:

  • Готові шоу - номери різних стилів танцю
  • Постановка танцю під замовлення
  • Режисура заходів
  • Майстер класи
  • Хостес
  • Готова база танцівників
  • Організація повного циклу підготовки до шоу: кастинг, підбір артистів різних жанрів та стилів, оформлення контракту, пошиття костюмів

11 жовтня 2015 року все почалось…. Ну звичайно ж, почалось все на багато раніше, коли ми танцювали в дитячих колективах, здобували освіту, досвід, працювали над іншими проектами, в інших містах та країнах. І тільки потім зібрались танцівники які бажали створити новий балет, нову якісну послугу в світі танцю та шоу. І ми почали творити.

Працюючи в танцювальному залі, я зрозумів, що це той проект який я відчуваю і готовий віддаватись йому сповна своїми творчим силами та і не творчими теж!

Кожний номер це творіння, яке має свою сюжетну лінію, подачу та характер. В нього викладаєшся сповна і навіть коли закінчуєш роботу над номером хочеться завжди підправити, переставити, удосконалити, щоб  донести до глядача ідею, думку, емоції які запам’ятають на довго! Але немає єдиного правильно поставленого номеру, адже у кожного своє бачення життя, емоцій та іншого, що відображає хореографічне мистецтво. Кожен має право виражати свою думку, ми це робимо через  танець, даємо задуматись або відволіктись, засумувати або навпаки розвеселитись. Завжди підкріплюючи це професійним виконанням,  яке наповню глядача емоція та захопленням від побаченого . Напевно, в  цьому і є вся багатогранність та безмежність мистецтва загалом.

Можливість творити, доносити до вас, дорогі глядачі, нашу творчість  це і є велике щастя для справжнього артиста - танцівника.

Попрацювавши із нами вперше Ви зрозумієте, що із нами весело і круто. Яку інформацію не знайшли про нас тут, дзвоніть ми розкажемо і покажемо все, що Вам необхідно! 

С уважением, Ваш Шоу-портал Микрофон
Microfon.kiev.ua

Видео

Отзывы

Города

JamBand

КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
г.Киев
По вопросам размещения информации на шоу-портале Microfon Вы можете связаться с нами по телефонам:
+38 (063) 996-73-63
+38 (097) 302-44-93
Все прямые контакты для связи с ведущими, артистами и другими участниками шоу-индустрии размещены на их персональных страницах
elena@microfon.com.ua
ГОРОДА УКРАИНЫ

Форма обратной связи

Оставьте Ваш телефон и мы перезвоним
Вам в ближайшее время.

Ваши данные в 100% безопасности и
не будут передаваться третьим лицам
 

Произошла ошибка

Произошла ошибка, попробуйте заполнить и
отправить форму снова.

 

Спасибо за заявку

В течение ближайшего времени
наши менеджеры свяжутся с Вами!